Gioventu - Medycyna Estetyczna

Nasz gabinet medycyny estetycznej w Tychach wyróżnia się bogatym doświadczeniem personelu oraz  profesjonalizmem, który zachowujemy na każdym etapie współpracy z naszymi klientami. Jesteśmy przekonane, że osiągnięcie efektów wymaga zaangażowania, wiedzy i indywidualnego podejścia, dlatego też zawsze dokładnie analizujemy potrzeby i oczekiwania naszych pacjentów.

Zależy nam, aby każdy krok, jaki podejmujemy w ramach naszych usług, był poparty najnowszymi badaniami i najlepszymi praktykami z zakresu medycyny estetycznej. Nasze dwie pasje - medycyna estetyczna i dietetyka - idą w parze, umożliwiając nam holistyczne podejście do poprawy wyglądu i samopoczucia naszych klientów.

Najnowsze trendy w kosmetologii estetycznej

Stale podnosimy swoje kwalifikacje. Uczestniczymy w licznych szkoleniach oraz bierzemy udział w renomowanych targach, aby podążać za najnowszymi trendami w dziedzinie medycyny estetycznej i dietetyki.

Wykwalifikowany personel

Pasjonuje nas medycyna estetyczna oraz zdrowy styl życia, dlatego z zaangażowaniem podchodzimy do każdego pacjenta, rozumiejąc ich indywidualne potrzeby. Nasze kwalifikacje i doświadczenie pozwalają nam dobierać najlepsze metody z zakresu medycyny estetycznej oraz tworzyć spersonalizowane plany żywieniowe.

 

Dominika Olejniczak-Dudzicz

Dominika Olejniczak-Dudzicz

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku ratownictwo medyczne oraz dietetyka kliniczna.

Magdalena Kula Michalik

Magdalena Kula-Michalik

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Klinicznego na kierunki dietetyka kliniczna, oraz dyplomowana kosmetolog.

Komfort i bezpieczeństwo

W naszym gabinecie stawiamy także na poczucie komfortu naszych gości. Dbamy o to, żeby zarówno wnętrza gabinetu, jak i panująca u nas atmosfera pomagały odpowiednio się zrelaksować przed i w trakcie zabiegów.

Wszystkie nasze usługi są realizowane z najwyższą dbałością o bezpieczeństwo. Zabiegi przeprowadzane są w nowoczesnych i odpowiednio wyposażonych pomieszczeniach.

Tworzymy miejsce, gdzie profesjonalizm i komfort idą w parze, aby każda wizyta w naszym gabinecie była pełna pozytywnych doświadczeń.